| Mirela0876 a întrebat:

Am o problema la laptop.Cand vreau sa intru pe orice site sa scriu in bara de căutare, automat se apasă virgula, și nu-mi da voie sa scriu ce vreau.Idei ce ar putea fi sau cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| Iustin_Maxim_1996 a răspuns:

Vezi daca tasta pentru virgula este apasata intens! Apas-o tu tare pe ea sau incearca sa o tragi in afara putin ori dezactiveaza tastatura de la laptop si pune-ti una pentru pc gen cu usb.

1 răspuns:
| Cheptene1Natalia a răspuns:

Vezi daca tasta pentru virgula este apasata intens! Apas-o tu tare pe ea sau incearca sa o tragi in afara putin ori dezactiveaza tastatura de la laptop si pune-ti una pentru pc gen cu usb.