| Ivanaaaaa a întrebat:

Am o problema mare... Ieri am incercat sa instalez antivirusul avg, desi aveam in calc eset smart security si eset nod32. cand am incercat sa dezinstalez eset-ul imi cerea o parola pe care am uitat-o. dupa am intrat pe site-ul lor si am instalat eset security remover.bineinteles ca nu a mers nimiccc. prog eset nu il mai gasesc in calc, decat fisierele. acum nu mai pot sa dezinstalez niciun program. ajutorrrrrr. funda

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai de ce mama naibi ai 3 anitivirusi in pc unu singur nu iti ajunge. Tu nu gandesti putin asa. La ce tii 3

| HihihiHahaha a răspuns:

Antivirusii, sunt de fapt niste virusi mai sofisticati care nu se inmultesc si distrug ceilalti virusi, atata timp cat bagi 3 virusi pe calculator, ei o sa se atace intra ei si o sa iti distruga calculatorul, dezinstaleaza neaparat si ramai dor cu unu sau niciunul.

| EusebiuR a răspuns:

Singura metoda ar fi daca ai reinstala windowsul.
Sau daca ai fi pus antivirusurile doar intr-o singura partitie ai putea formata partitia laughing Dar sunt sigur ca nu e asa

| HihihiHahaha a răspuns:

Ia-ti total uninstal si dezinstaleaza

| EusebiuR a răspuns (pentru HihihiHahaha):

Daca are windows ar fi distrus daca nu are antivirus.
Linux este super, e adevarat ca e mai complicat decat windows dar nu are nevoie de antivirus