| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Am windows 7 si mi-am instalat ESET smart security 5(nod32) si nu-l mai pot dezinstala. am intrat in control panel si nimic, am luat si revo uninstaller, dar nimic. cum il dezinstalez?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dar cu revo uninstaller cum ai procedat? Mai intai deschide Task Manager si inchide procesul cu click dreapta pe Eset -> inchidere proces! Acum deschide REVO si da click pe Dezinstaleaza fortata ->in a doua linie scrie ESET -> da click pe-> Inainte si urmeaza pasii! Un tutorial despre cum functioneaza REVO uite aici: http://www.videotutorial.ro/? p=267
Important este sa inchizi procesul din Task Manager! Dupa toate astea da un restart. bafta!

| wedetyke a răspuns (pentru neluL):

Si eu am eset smart security si imi cere o parola ca sa il dezinstalez

| neluL a răspuns (pentru wedetyke):

Logheaza-te pe contul de administartor cu parola si apoi il dezinstalezi.