| orang23 a întrebat:

Am o problema mare si pana maine trebuie sa o rezolv: deci am sters din greseala un proiect in power point 2007 si am reusit pana la urma sa-l recuperez cu un program. Acm am incercat sal deschid si imi da mai intain o informatie "continutul fisierului...nu poate fi deschis daca doriti sal recuperati click da" si ii dau si imi apare "eroare la deschiderea fiserului...C:\appdata\program files\numelefisierului. pptx CE SA FAC ca maine imi da nota la scoala pe proiect plzz dau funda va roggggggggggggggg

19 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Cel mai probabil a fost rescris alt fisier peste si programul de recuperat a facut si el saracul ce-a putut. asta e se mai intampla.winking

| nutepriveste21 a răspuns:

Cu ce program? E posibil ca in timpul cat a fost sters documentul sa se fi deteriorat.

| orang23 explică (pentru nutepriveste21):

Am fost sters timp de 2 ore si la recuperat cu recuva

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Trimitemi fisierul pe webmaster@andortipo.ro

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Ti l-am trimis

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru orang23):

L-am primit. pptx era extensia inainte sa-l stergi?

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Da

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru orang23):

Documentul nu e nici 2% intreg...Mai cauta o data Ce mi-ai trimis are 1kb

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Am inteles

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Am luat programul pe care milai dat il caut

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru orang23):

Fisierul trebuie sa fie de o dimensiune mai mare nu de 1kb

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Deci am gasit asa un fisier pptx centrala nucleara care are 160bytes am mai gasit unul centrala nucleara.ink care are 604bytes si inca unul centralanucleara.LNK care are 106 bytes

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Si nici eu nu cred ca e mai mic fiindca avea multe imagini

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Scuze fisierul ala.LNK are fix 1kb

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru orang23):

.lnk ies din calcul pentru ca sunt shortcut-uri...fisierul trebuie sa fie centralaetcetc. pptx si ar trebui sa fie mult mai mare. Ai golit si cosul de gunoi cand ai sters fisierul?

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Da din pacate

| orang23 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Si am cautat cu programul asta si doar asta mi-a dat

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru orang23):

Nasol..in cazul asta 2 stai jos.tongue