| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, nu imi merge Internetul pe o unitate, in schimb ce pe alta unitate merge.Mentionez ca pe unitatea care nu merge internetul,Windows-ul este XP, driver-ul de internet e instalat, dar Local Area Connection NU apare. CE AS PUTEA FACE SA MEARGA DIN NOU INTERNETUL? Tin sa precizez faptul ca reinstalarea Windows-ului ar fi ultima etapa pe care as face-o.

2 răspunsuri:
| Igama a răspuns:

Mergi la service daca e inca in garantie si cere-le celor de acolo un sfat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banuiesc caai modem Vodafone si in acel usb care nu se conecteza iti da eroare ras 608?