| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o mare problema. Mi-am re-instalat windowsul 7 i-am instalat toate driverele in apoi dar lipseste UNUL. De 5 zile ma chinui sa-l gasesc dar nu merge. Este vorba de un driver pentru. Local Area Connection (am nevoie de el pentru cablu nu wireless), il tot caut dar nu-l gasesc. Am DELL INSPIRON N5010, windows 7 si am nevoie de driverul pentru. Local Area Connection! Link-ul bun pentru Local Area Connection DRIVER = FUNDA!

Multumesc anticipatwinking

11 răspunsuri:
| adisuk18 a răspuns:

Uite ai aicia toate driverele de modelu tau;) http://www.dell.com/......ntel-n5010

| RaduCata a răspuns (pentru adisuk18):

Mdaa stiu, am mai fost aii dar nu stiu care din toata gramada asta e driver pentru local area connection...

| adisuk18 a răspuns (pentru RaduCata):

Poi dai pe Network(8) adica e 8 drivere si il descarci pe primul asta e local area connection. networkwinking

| RaduCata a răspuns (pentru adisuk18):

Ok

| RaduCata a răspuns (pentru adisuk18):

Sper ca e pe cablu nu wi -fi...

| adisuk18 a răspuns (pentru RaduCata):

Vezi care dintre drivere scrie wlan nu wi-fiwinking

| RaduCata a răspuns (pentru adisuk18):

Wlan = wireless local area network :/

| adisuk18 a răspuns (pentru RaduCata):

Uite frate asta e sigur ast un rasp daca merge sau nu http://www.dell.com/......ntel-n5010

| RaduCata a răspuns (pentru adisuk18):

Trebuia sa spui asa de la inceput... il incerc...

| adisuk18 a răspuns (pentru RaduCata):

winking revi cu un raspuns dupa

| c9me a răspuns:

Descarca driver genius si pune-i un crack de pe internet si iti vei downloada orice driver iti doresti.