| Hayat a întrebat:

Am o problema, nu ma mai pot loga pe Metin2.ro,Metin2.uk, imi zice ca parola sau user-ul a fost gresit, am reinstalat windows-ul, jocul, chair am facut conturi noi si degeaba. Nu am gresit parola din graba am pus user chiar numele meu si parola 123456 si degeaba. Ma puteti ajuta? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

De fapt si anti-virusul inpiedica aceasta logare, dezactiveazal o scurta durata.
Atentie!
Dupa ce te-ai logat reactivarea anti-virusului iar va bloca aceste logari, o data teleportat in alt loc vei fi deconectat si ca la inceput Parola/user gresit. happy

Edit: Daca nu functioneaza, contacteazai pe cei de la Metin2, si spune-le problema, nu uita sa le specifici, reintalarea Windowsului si erorile.

SFAT: Lasate de Metin2.Viata e frumoasa.

6 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

Poate, Dumnezeu, in mila si iubirea lui nemarginita s-a indurat la rugaciunile mele si a facut za Metinul sa cada... dar aste-as vise...

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Joaca metin2 funwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa ai 9 caractere la parola si la user-ul 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ma loghez se incarca dar acolo cand ii sa se incarce la bara aia se incarca greu rai dupa ce ce umple bara ma da afara acolo unde trebuie sa aleg server putei sa ma ajutati
id meu ates_alin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema.
Cand vreau sa ma conectez la server imi zice "please insert a disk into the drive ".
De ce? Ajutor, va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ma lasa sa ma loghez pe metin2 fun? Ma deconecteaza de la serversi daca reintru ma lasa sa joc doar 5 min. Ma puteti ajuta? Multumesc frumos!