| blintzz a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot deschide o pardita la windows xp cand incerc sa o deschid îmi cere sa o deschid cu niste programe care nu îmi merg si nu mi se deschide normal.

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Partitie,n-o poti deschide pentru ca ai un fisier autorun.inf,pc-ul e virusat, un program dezinstalat sau inca aflat pe hard a facut asta.Clic dreapta pe partitie, explorer...in bara de instrumente clic tools\folder options\view\bifezi show hiden files\ok stergi autorun.inf de pe toate paritiile.