| Lupu_Denis_1990 a întrebat:

Am o problema nu pot sa burn nici un dvd/cd cand dau burn to disc imi apare eroarea windows can't read disc drive in E ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

O fi discul tricat. E scris pe el ceva? O fi zgâriat discul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eroarea este ca nu citeste discul.Shimba cu altul.Vezi ce dvd writer ai si ce cd=uri sau dvd-uri cumperi ca nu toate sunt bune, piata e plina de cd-uri false. Daca un cd nu are scris pe el viteza de scriere, arunca-l, e fals.

| AKARA0 a răspuns:

Ai nero?, vezi daca e cd-ul zgariat.