| Cristiimba a întrebat:

Am o problema nu stiu de ce se blocheaza pc, se inghite imaginea si ledul de pe hard disk ramane aprins nu stiu de ce pls help

Răspuns Câştigător
| ghineanamaria a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cu a ta.Prima data am crezut ca e vorba de hard disk dar l-am rugat pe tatal meu sa curete unitatea.Cu uscatorul de par.Stiu ca e stupid dar acum nu mai am nicio problema. Sper sa rezolvi problema ta si eu sa primesc funda!

4 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Incearca sa cureti de praf procesorul daca continua sa faca la fel, trebuie reinstalat windowsul

| Baton a răspuns:

Cum adica se inghite imaginea?

| Fredie a răspuns:

Se inghite imaginea? laughing Asta e super extra mega noutate in domeniul pc urilor laughing Cati anisori ai tu. 4-5? E posibils a ai probleme cu placa video, poate un driver naspa sau sa fie chiar ceva hardware, adica sa se fi stricat. Incearca sa pui alta placa video ori sa schimbi driverul la cea curenta. Bye.

| cOPPY a răspuns:

Vai vai vai asa am si eu recomand sal reinstalez inseamna pe limba lor ca sunt raciti si sunt jafuri da parte cu instalatu nu merge asa ca sunt de gand sa-mi iau laptop chiar diseara nu te supara daca nu merge in cazul meu! papacriistimba fumdita?