| Maia a întrebat:

Am o problema. Pot sa intru pe messenger insa nu pot sa-mi citesc mailurile si nu inteleg de cestraight face. Va rog sa-mi explicati de ce si daca pot face ceva, pentru ca trebuie sa le citesc neaparat, mentionez ca am acceasi parola.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt ceva probleme de la ei.Si mie imi face figuri oh go on imi tot da erori oh go on cu greu, dar le citesc thinking

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Dupa ce ntri pe mess, in dreapta sus, sub status, ai un plic galben. Fa click pe el.

| razvanz a răspuns:

Intra pe www.yahoomail.com, introdu id si parola si iti citesti mailul acolo.

| Corina a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Yahoo Messenger.

| LucAndrei a răspuns:

Logheazate aici.
https://login.yahoo.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada aruncati calculatoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am exact aceias problema dar nici acum nu am reusit sa fac nimic adica sa citesc emailu direct de pe mes

| Gelu_Garbu_1970 a răspuns:

Nu pot sa-mi citesc mailurile