| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa inteleg de ce uneori cand vreau sa intru pe messenger imi apare scris: Ai fost deconectat. Sesiunea a expirat. Si apoi trebuie sa pun iar parola ca sa intru pe messenger.
De ce se intampla asta?
Oare are si altcineva parola si se logheaza de pe alt dispozitiv?

Răspuns Câştigător
| smihai23 a răspuns:

Bună seara!
Obișnuiam să am și eu aceeași problemă, fapt care m-a forțat să-mi schimb parola destul de frecvent. Am ajuns la concluzia că nu era nicio problemă cu contul, respectiv parola, ci doar aveam eu rețea slabă de internet.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Umbla la setari, probabil ai activat optiunea sa iti ceara mereu parola...