| Boharec_Alexandru_1996 a întrebat:

Am o problema, sper sa ma poata ajuta cineva...
De fiecare data cand incerc sa compilez ceva in CodeBlocks, astept 5 secunde, nu se intampla nimic si pur si simplu se inchide programul. Am reinstalat programul, cu tot cu compilator si ce trebuie, aceeasi problema. Stie cineva care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Peter920 a răspuns:

Salut incearca sa instalezi si urmatorul program: https://sourceforge.net/projects/mingw-w64/
daca tot nu merge, un sfat prietenesc instaleaza Microsoft visual studio incepand cu 2015 si nu o sa ai deloc probleme, e un compilator foarte bun.