| MoonDreamers a întrebat:

Salut am o problemă cu Youtube-ul, probablil un virus. De fiecare data cînd vreau să mă uit la un video îmi arată că trebuie să aștept 30 de secunde și o reclamă în rusă. Am încercat de doate, am curățit google-ul, l-am reinstalat, am descărcat programe antivirus etc, și e la fel. Știe cineva care poate fi problema și cum o rezolv?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.malwarebytes.com/ o scanare completa cu el

| MoonDreamers explică (pentru RAY):

Am facut, e totul la fel..nuștiu ce pot să mai fac.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Majoritatea youtuberilor își pun reclame pe videoclipuri, nu e nimic anormal la lucrul ăsta. Poate ai căutat mai de mult ceva legat de rusia sau de reclama respectivă și acum îți dă reclama aia, că și mie mi se mai întâmplă să caut ceva pe google și după numai reclame despre subiectul ăla să văd zile-n șir...chiar dacă îți stergi istoricul, tot rămân căutările în baza de date și prin urmare reclame relevante cu căutările tale. Sper că te-am ajutat

| MoonDreamers explică (pentru IrinaMihaela15):

Reclamele care îmi apar mie sunt gen porn0, Youtube-ul nu promovează așa gen de reclame.

| IrinaMihaela15 a răspuns (pentru MoonDreamers):

Ok laughing