| adnanapop a întrebat:

Am o problemaaaaa. mI-am uitat parola la facebook iar cand vreau sa accesz contul de email imi pune intrebari dinalea cand mi-am facut contul gen : care-i numele unchiului tau si alea alea. nu mai imi aduc aminte. va rogggg alta modalitateee. Dau funda

4 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Daca nu ti le mai amintesti, ei bine, nu cred ca exista alte modalitati.Cauta un hacker.Incearca sa gasesti raspunsul intrebarilor alora.Adica,atunci cand ti-ai facut contul poate ai pus numele unchiului sau matusii tale, daca nu, poate ai pus numele cuiva cunoscut.Si eu am patit asta.
Daca nu iti amintesti raspunsurile va trebui sa iti faci alt cont.Imi pare rau!
PA!

| aninominatus a răspuns:

Intra aici si spargeti singur parola :) http://fisierulmeu.ro/......3-exe.html

| pna a răspuns:

Http://vsh.ro/......,,incearca asta,, la mine a functionat,,, sper sa-ti mearga

| Codrin_Maricari_1991 a răspuns:

Daca la e-mail iti cere intrebarile de securitate, iar tu nu stii raspunsurile, cam atat ti-a fost. La facebook, in schimb daca ti-ai activat chestia aceea cu numarul de telefon, iti pot trimite ei o noua parola pe telefon, din nou, daca ai activat aceasta optiune. Sau ii contactezi si le spui situatia. Iar ei ca sa dovedeasca ca esti tu, te vor pune sa le trimite prin mail o poza cu buletinul tau. Desi nu ti-as recomanda sa faci asta. Mai bine fa-ti alt profil de facebook, cum am facut si eu. happy