| NeymarJr11Barca a întrebat:

Va Rogg frumos sa ma ajutati! Vreau sa schimb parola de la facebook, de fapt sa imi dezactivez contul. Nu mai stiu parola si problema este ca eu nu imi pot acces numarul de telefon cu care am facut facebook-ul... L-am facut acum vreo 2 ani si am un numar la care am pierdut telefonul. Am incercat sa dau la am uitat parola. Imi da sa scriu numar nou sau mess, am scris dar imi cere intrebarea de securitate si nu mi-o aduc aminte. Messengerul cu care este facut contul la fel habar n-am. Va rogggg am probleme cu familia, am nevoie de ajutor URGENTTT!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai uitat tot la el inseamna ca nu mai ai nevoie si nu il mai folosesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extraordinar.

| 211456 a răspuns:

Dacă ai uitat! Tai, tai! Pierdut! Fă-ți altul!

| GigelGigelGigel a răspuns:

Woooow. Nu inteleg faza cu familia, 1 la mana, 2 la mana nu inteleg cu ce te deranjeaza ca exista. Daca esti logat inseamna ca stii nr de telefon sau il poti afla din setari. Daca nu esti logat inseamna ca nu ai acces la cont deci practic nu e al tau. Nu ai ce face daca iti uiti tot