| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Am o promblema cu Battlefield 2.Nu imi da voie sa joc Multiplayer pe servere.Cand intru pe un server astept un pic si imi da iar lista de servere.Ce ar trebui sa fac ca sa pot joca Multiplayer? (am Windows XP)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Windows 7. Si eu am intampinat aceasta problema. Eu l-am reinstalat. Nu stiu incearca dar nu iti garantez un rezultat din moment ce avem Windows-uri diferite dar poate fi si din cauza PC-ului sau conexiuni la net. GOOD LUCK

1 răspuns:
| VasiDobie a răspuns:

Nu e cum zice MrAw3s0Me.
am avut si eu problema asta ....trebuie sa il ai cumparat sa poti juca, ca iti dau ban pe server ca in unele tari e ildegal sa ai jocul piratat (descarcat gratis).eu joc pe alte tipuri de sv nu din astea publice