| Maj3stic a întrebat:

Am o retea wifi la 10 m gratuita cim conectez pc la ea?

3 răspunsuri:
| flyer90 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un adaptor wireless ca sa te poti conecta la wifi ( ca asta http://www.emag.ro/......E6RV7BBBM/ ).
Dupa aceea e simplu dai click pe retea, bagi parola daca e nevoie, si esti online.

| yonela80 a răspuns:

Ce windows ai?

| yonela80 a răspuns:

Pentru xp Start-Connect to-Show all connections - dai click pe retea si connect, windows 7 - start - control panel - network and internet - network and sharing internet - connect to a network - dai click pe el si connect