| Paulacccccc a întrebat:

Am o tableta Allvew alldro 3 speed duo HD si de cate ori vreau sa o conectez la wifi imi scrie eroare de autentificare si securizata cu WPA2 PSK, merge la alt wifi conectata doar la cel de acasa nu. Am resetato de multe ori dar nu merge, ce sa fac va rog sa ma ajutati Multumesc!

1 răspuns:
| Adelina_Ade_2000 a răspuns:

Incearca sa vezi daca ai scris bine codul mai intai dupa aia daca nu merge deloc te duci la un service gsm si vezi sa tio repare sau poti sa te duci la cineva care cunosti si stie sa se uite prin ea sa vada de la ce nu merge