| Blacky_Alex_1993 a întrebat:

Am o tableta de la Allview pe care mi-a parolat-o sora mea si nu mai stie ce parola a pus. Intrebarea este stiti cum as putea sa scap de parola sau sa pun alta?

Răspuns Câştigător
| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Nu poti intra in meniul tabletei fara introducerea parolei, am avut unprieten care era tot in situatia asta si el a mers la producator, pentru decodare. succes. Funda?

1 răspuns:
| Blacky_Alex_1993 explică:

Mersi de ajutor la asta ma gandeam si eu dar vroiam sa vad daca mai sunt si alte variante