| IngerasR3b3l a întrebat:

Heii, TPU :* Sora mea are o tableta PRESTIGIO 7.0 ULTRA +. Verisorul meu i-a gresit parola de mai multe ori si acum s-a blocat. Nu mai stie e-mail-ul pe care si-a facut contul... deci care stiti cum se poate repara?

5 răspunsuri:
| OmulSiXPacksSs a răspuns:

O inchizi de tot, apoi o deschizi si in timp ce se deschide incepi sa ti apasat butoanele laterale impreuna de ex vol si inchidere sau home si inchidere, depinde ce butoane ai in lateral happy apoi o sa iti apara un boot menu de la androin si o sa fie ceva cu RECOVERY, cu butonul de volum te misti in jos pana ajungi acolo unde scrie RECOVERY, dai acolo si o sa stearga tot din ea.
FUNDA?

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Buna. Se poate rezolva prin factory reset din pacate vei pierde toate datele de pe ea (jocuri muzica poze tot ce ai)...

| IngerasR3b3l explică (pentru Gabriel_Ciurcas_1993):

M-am gandit si la aia, dar nu pot sa intru... imi apare doar NUMELE DE UTILIZATOR sI PAROLA...si daca alea nu le stiu sad alta metoda?

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Incearca asta http://www.askmefast.com/......24413.html
Daca nu merge metoda asta e mai sigura. cauti firware il pui pe card apoi deschizi tableta si restul se face singur http://dimitriepirghie.blogspot.ro/......ivite.html

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Sunt singurele metode prin reset factory. Ai incercat prima metoda inchizand tableta si apasand acele butoane?