| laurentiufilip a întrebat:

Am o tableta E-Boda Izzycomm Z700 si pozele pe care le fac se salveaza in Gallery dar eu vreau sa se salveze in Fisierele mele ca sa pot sa le decarc pe calculator CUM FAC?

P.S. Vreu un raspuns de la cineva care a foloseste una.

Funda

Răspuns Câştigător
| luliiiiiii a răspuns:

Ai cablu de date trebuie sa iti apara pe calculator galery sau lla poze pictures apesi si cauiti dicm sau cum se numeste dcim si acol te uiti sau dai la picturesz please fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| luliiiiiii a răspuns:

Pai ai cablu de date il contectez la pc si iti apare sa dai la galery dupa apesi nsi cauti dcim gasesti pozele daca nu dai la pictures funda! please

| Roli98 a răspuns:

Pai ar trebui sa fie un fisier la fisierele mele "DCIM" intri acolo si apoi intri pe "Camera" si acolo ar trebui sa fie.Bafta! happy