| laurentiufilip a întrebat:

Am o tableta E-Boda Izzycomm Z700 si nu vrea sa prinda wifi-ul de la router imi spune problema la autentificare si am schimbat parola am activat WPS routerului, la celelalte telefoane functioneaza CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Să duci tableta în service să-i rescrie softul.Se știe că e-buda îs cele mai proste tablete de pe piață și cu cele mai multe probleme, în special cele legate de softul ce e instalat cu picioarele.Succes

1 răspuns:
| TipaS a răspuns:

E ceva de la mufă. Și mie mi s-a întâmplat. Cheamă pe cineva care se pricepe și se va rezolva repede.

Baftă!