| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta eboda si nu se mai aprinde sad modelul e eboda supreme x80. unde pot repara si eu un service de incredere online sau in orasele astea ( Brasov, bacau, sibiu, prahova sau cel mai rau la Bucuresti ). in astia de la Bucuresti nu prea am incredere. funda si voturi

Răspuns Câştigător
| dididiana a răspuns:

Pai repar.o la magazinul de la care ai cumparat.o...si daca nu du.te la un service de calculatoare ca poate repara si tablete...

1 răspuns:
| Deliα a răspuns:

Poate nu mai are baterie.