| NotEiffel a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 2 si,pentru ca numai aveam spatiu de stocare mult, i-am cumparat o cartela SD de 16GB.
insa cand vreau sa instalez o aplicatie zice ca numai am loc.
De ce?
Cum pot muta jocurile pe cartela SD? va rog sa fie cat mai clar si cat mai explicit raspunsul
multumesc

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca aplicatiile descarcate de tine, pentru o buna functionare a tabletei, se instaleaza automat in memoria interna.A tabletei.