| Stefan_Cosmyn_1999 a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab 3 si mi se duce repede tare bateria...i-am dat si resetare din fabrica... si tot la fel... nustiu ce sa ii mai fac! FUNDAA. big grin

Răspuns Câştigător
| FFG454 a răspuns:

Am si eu Tab 3, vezi unele aplicatii iti consuma bateria foarte mult cand le folosesti, dar si cand nu le folosesti. De exemplu jocul Make it Rain: Love of money haleste bateria foarte foarte repede. Descarca aplicatia Battery Doctor si o sa-ti arate ce aplicatii consuma multa energie. Tableta are 4000 Mhz baterie.

| Jipa95 a răspuns (pentru FFG454):

E o prastie battery doctor ala, e mai mult pentru marketing, am avut-o si eu versiunea pro platita si nu ''mi-a marit durata de functionare a bateriei''

6 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Poate ai o problema la baterie, mergi la un service sa te asiguri.

| LTAA a răspuns:

Service due now.

| FFG454 a răspuns:

*4000 mAh

| FFG454 a răspuns:

Daca mai iei aplicatii nu le mai plati, descarca-le apk, asa eu am salvat 500 lei.

| FFG454 a răspuns:

Du-ti tableta la un service sa verifice ei daca e stricata sau invechita bateria.