| Mariana2194 a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab A6. Avea baterie vreo 20 la suta si ma uitam pe Facebook... dupa care s-a oprit dintr o data ecranul fiind mai alb. Apoi s-a oprit de tot si ecranul negru.Am pus o la incarcat si s-a auzit sunetul ala de incarcat...pe tastele de volum cand am dat mergeau si la fel screenshot ul si cu palma si de pe tastele fixe mergea.Ecranul nu merge e tot negru dar touch ul merge.Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| LadyDee89 a răspuns:

Mergi cu ea la cineva care se pricepe, de acasa nu prea ai ce ii face