| Paulica2005 a întrebat:

Am si eu o problema, am un telefon Samsung Galaxy J5, si nu mai porneste. Cand il bag la incarcat, se aude un sunet, am încercat si metodele cu butoanele de volum, pornire si home, telefonul s. a auzit cand s. a deschis, dar ecranul era negru. Ce sa fac

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa-l incarci de la un alt incarcator sau chiar de la USB, din calculator.

| Clau_Clau_2003 a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat. s-a pus prea mult curent. când venea prea mult cand prea puțin. trebuie sa te duci la un specialist. Costa 50 Ron sa îl refaci