| mihaicat230 a întrebat:

Am o tableta serioux s700tab -android 4.0.4 si merge foarte greu!
ce sa ii fac sa mearga mai ok? ca memorie are destula antivirus are... Va rog help me! Dau funda si ce vreti voi!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusul si o sa vezi ca merge mai lejer. in caz contrar fa-i un reset de fabrica. asta o sa-i faca si cei de la serviciul tehnic. daca nici asa nu merge, atunci mergi la ei. insa dupa un reset de fabrica si fara un antivirus care de regula e greoi pentru tablete, o sa-ti mearga bine.

| franco2003 a răspuns:

Du-te cu ea la reparat sau daca este veche este normal sa faca asa.

| mihaicat230 explică:

Are 3 saptamani cel mult

| mihaicat230 explică:

Sau daca sunteti draguti... happy dati-mi programe care sa mareasca viteza sau ceva...