| Delocimportant a întrebat:

Am o tableta Vonino. Eram pe Facebook, navigam, cand, dintr. odata, s.a blocat. Am repornit.o, insa nu mai vrea sa porneasca. Apare doar sigla de la Vonino, si asa ramane. Credeam ca s.a descarcat, desi mai avea 40% baterie. Daca o conectez la incarcator, arata sigla cu bateria, dar nu se incarca, ca si cum ar fi blocata si tot asa ramane, cu sigla cu bateria, dar nu incarca. Asadar, de ce imi apare doar sigla Vonino cand o pornesc, ce problema poate sa aiba?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, stiu ca e intrebarea foarte veche si de curiozitate sa vad daca ma pricep: Cumva ai aflat ca s-a prajit placa de baza?