| Mihai_6081 a întrebat:

Am urmatoarea problema: nu mi se mai incarca tableta deloc.S-a descarcat complet si cand conectez incarcatorul si vreau sa o deschid apare o pictograma cu bateria si semnul exclamarii fara a a-mi arata ca se incarca.Precizez ca tableta este Vonino Orin HD. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema poate sa fie de la: incarcator, mufa care nu face bine legatura cu tableta, mizeria care a intrat in gaura unde bagi mufa sau baterie moarta neoperativa. Poti sa mergi la un informatician sa vada ce are sau poti lua legatura cu fabricantul pentru a proceda la o posibila reparatie.

| rapp2020 a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat la fel, o problema ar fi incarcatorul iar alta bateria care s-a stricat. daca mai e in garantie du-o sa-i faca o verificarewinking

| cocacola007 a răspuns:

Incearca sa o lasi la incarcat iar dupa ceva timp sa incerci sa o deschizi