| alLeXu23 a întrebat:

Am o tableta Vonino Orin S si cand o las in stand-by si o apropi de ureche se aude un bazait straight face credeti ca are o problema?

4 răspunsuri:
| ilovejdm a răspuns:

Vezi daca se si incalzeste foarte repede, daca da, atunci e o problema.

| alLeXu23 explică (pentru ilovejdm):

E calda si cand stau pe net sau fac altceva. si cand ma joc se incalzeste si mai rau

| alLeXu23 explică (pentru ilovejdm):

Si cand sta in stand by bazaitul e constant pana o pornesc sau cand o opresc de tot

| ilovejdm a răspuns:

S-ar putea sa fie ceva in neregula cu interiorul tabletei, am patit si eu acelesi lucru la calculator, si s-a dovedit ca niste cabluri imi incetineau ventilatorul.Era acelasi lucru, se auzea un bazait si se incalzea foarte repede.