| Silviu_Sporniac_1997 a întrebat:

Am o tablta utok i700.Pana ieri mergea sunetul. Am bagat niste casti, am ascultat muzica, iar cand le-am scos mia ramas o iconita carearata ca sunt bagate. Cand le bag merge sunetul prin ele. Mentionez ca daca deschid un joc cateodata se inchide tableta, iar cand o redeschid am sunet la acel joc vreo 10secunde. Cum pot face sa meaarga iarasi sunetul fara casti

1 răspuns:
| PikachUS a răspuns:

Încearcă să o bagi în recovery mod ( pornire + volume up în același timp ) și acolo dai wipe data factory reset și wipe cache. Sper că te-am ajutat!