| crst90 a întrebat:

Am o telecomanda universala hama, la care i-am pierdut lista cu coduri. stie cineva unde le pot gasi? am cautat pe site-ul lor dar fara succes.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Mergi la magazinul de unde ai luat-o sau la orice magazin mai mare care vinde asa ceva (gen altex, domo, etc) si ii rogi sa iti faca un xerox dupa lista de coduri a unei telecomenzi de la ei, sau sa ti-o trimita cumva pe mail. Depinde de persoana care o gasesti acolo.