| VitaCipCirip a întrebat:

Am un televizor Hyundai si de curand am pierdut telecomanda, am cumparat una universala, dar acum nu am codul pentru tv...sad stie cineva ceva coduri de la?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu ai specificat tipul de telecomandă universală. Codurile nu sunt unice.
Ai aici de la două tipuri :

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pachet nu era o lista cu codurile? Pentru ca la aceeasi marca difera codurile in functie de generatia televizorului (am patit-o! si am returnat-o). "Universala" nu e chiar universala. Daca tii neaparat la aia, mergi la un service TV, au ei codurile.