| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna TPU big hug Urgenta marelaughing. Am de facut pana deseara un power point despre copilarie. Aveti idee ce as putea sa scriu in ell puppy dog eyes. Sau ceva site-uri de unde as putea lua ceva mai deosebit? Dau funda la cele mai inspirate ideibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Scrie cate cava despre copilaria ta...

1 răspuns:
| Barbiie a răspuns:

" Pe vremea aia nu stiam ce sunt alea probleme.Atunci lumea mea se invartea in jurul jucariilor.Asta ma facea fericita, da! si inca imi aduc aminte de toate acele clipe.Radeam,fara motiv, ca viata era roz! oare ce poate fi mai frumos? nu imi pasa de nimeni si de nimic.eram doar eu si jucaria mea. si acum as da orice sa dau timpul inapoi.prea tarziu.au ramas doar amintiri. "

big grin sper sa te ajute. si sa continui tu cu ideile tale;*