| noink a întrebat:

Am pe calculator Windows 7 si nu stiu ca sa schimb imaginea de fundal...Stiam ca sa da click dreapta, proprietati etc, dar nu mi se deschid proprietatile...De fapt nu imi apar cand dau click dreapta///Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Intri in My Computer

dai un click stanga pe imaginea dorita, nu o deschizi doar sa fie in chenarul albastru

apesi click dreapta

si vezi ca pe al 4 rand o sa iti scrie pune imagina pe desktop (imposta come sfondo del desktop) asa iti scrie daca e in italiana

uite acest link ajutator http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| zzzzz a răspuns:

Imaginea de fundal o schimbi dand click dreapta, apoi personalize.

| unknow a răspuns:

Mai du`te ...cu windowsul tau!

| MisticJoker a răspuns:

Pai nu intri acololaughing. deschizi imaginea pur si simplu si dai click dreapta pe imagine si alegi "set as desktop background".si e gata! fundita?batting eyelashes