| Alexis7591 a întrebat:

Am pe un mini DVD cateva filmari.Stie cineva cum pot pune acele filmari pe un USB? Exista cumva un program pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Dacă sunt simple filmări separate atunci le pui pur și simplu cu Copy-Paste. Dacă e cumva un video DVD (adică cu meniu, ca atunci când cumperi un film și-ți apare butonul de capitole, de subtitrări etc), atunci ai nevoie de un program special. Poți căuta pe Google „convert DVD to AVI" de exemplu, dar cred că se poate și cu Nero.

| Alexis7591 explică (pentru SonicAndrei):

Mersi.Am sa incerc.

| Alexis7591 explică (pentru SonicAndrei):

Merge ok cu Winx DVD Ripper.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat