| anonim_4396 a întrebat:

Am postat din greseala pe Youtube un videoclip. Cum pot sa-l sterg?

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Pe youtune, in dreapta unde scrie numele click apoi apesi pe manager video.o sa-ti apara o pagina cu toate videoclipurile postate de tine. Bifezi videoclipul pe care vrei sa-l stergi (in casuta din stanga lui) apoi sus la actiuni dai click, iti apare un meniu si dai stergeti. bafta si fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| MareleD a răspuns:

Pai te loghezi pe contul pe care e bagat dai la clipurile mele dai pe ala care nu il vrei si dai delete. Sper ca ti-am fost de folos.
SUCCES!

| 16Elena a răspuns:

Http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee
Selectezi clipul respectiv (bifezi casuta din stanga lui), apesi pe butonul "Actions" si acolo vei avea optiunea "Delete".