| Lady70 a întrebat:

Am primit de la cineva un aparat de aer conditionat Solingmeyer.
Am trei intrebari:
1.Am auzit multe variante si nu stiu dupa care sa ma iau : un aparat de aer conditionat merge montat a doua oara? Adica isi pierde din eficienta sau ceva de genul asta?
2.La modul general, cam cat se ia pentru o instalare?
3.Am cautat pe net dar nu am gasit absolut nimic referitor la acest aparat. As dori sa vad si eu instructiunile, specificatiile etc. Stie cineva unde pot gasi pe internet informatii despre acest aparat?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| lmateiu1992 a răspuns:

Hei! Eu am cerut ajutorul celor de la www.home-clima.ro si pretul este de 300 de lei. Ii recomand cu incredere. Bafta!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat