| Fratila_Stelica_1962 a întrebat:

Am primit o cerere de la un prieten pentru reactivarea prieteniei dintre noi si care, din greseala, m-a sters acum doua zile. Dau confirmare dar nu se finalizeaza acceptarea acestei cereri si stabilirea conexiunii de prieteni, Ce trebuie sa fac pentru a se confirma din partea mea acceptul pentru prietenul meu?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să trimită cererea cel care a refuzat-o iniţial (dacă la TPU te referi).

| Fratila_Stelica_1962 explică (pentru NOname):

Este vorba de un Prieten de pe Facebook. Eu vreau sa confirm cererea lui, dupa ce m-a sters din greseala acum 2 seri. Nu se finalizeaza conexiunea de accept pentru el din partea mea; accesez Confirma dar nu se realizeaza. Nu este nici un refuz din partea nimanui.Cum ar trebui eu sa procedez in acest caz?

| NOname a răspuns (pentru Fratila_Stelica_1962):

Încercaţi să retrageţi cererea şi să o mai trimiteţi o dată. Poate e un bug.

(În orice caz, îţi mut întrebarea la "Tehnologie".
Poate vor veni cu ceva idei şi cei de acolo.
Baftă.)