| macaveimarius a întrebat:

Am primit o tableta Allview ca mi-am facut abonament la Cosmote si vreau sa imi descarc pe tableta aplicatii de genul Real Player, Yahoo Messengers sau orice alta aplicatie dar cand vreau sa le descarc imi apare urmatorul lucru: "Nu ati accesat aplicatia Magazin Google Play (pictograma aplicatiei sub forma de punga de cumparaturi alba) de pe dispozitivul dvs. utilizand acest cont de e-mail." Cum pot sa rezolv aceasta problema? Care stiti, va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra In Magazin Play si fa-ti cont, asa cum iti cere.Nu costa nimic.Ai acolo destule aplicatii, jocuri.Cu plata si gratuite.

| OGO a răspuns:

Salut! ai in tableta o aplicatie Magazin Play.intra in aplicatie si trebuie sa-ti faci cont.trebuie doar sa completezi formularele care ti se da, e foarte usor de facut. dupa ce ai terminat de facut contul, intri in aplicatie si cauti ce vrei sa descarci.o sa vezi ca e usor. Daca am fost de ajutor(FUNDA)