| Ilee71 a întrebat:

Heey, TPU! :*
Am si eu o intrebare:

Cum pot sa asociez un cont de Google cu un aparat (pc-ul meu). A da, si inca ceva: cand incerc sa descarc un joc imi apare o fereastra in care scrie: "Nu ati accesat aplicatia Magazin Google Play (pictograma aplicatiei sub forma de punga de cumparaturi alba) de pe dispozitivul dvs. utilizand acest cont de e-mail."

Funditzaa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii pe un android pentru a descarca de pe google play... asta era de fapt cerinta...
si nu, nu poti asocia