| BlacK_8915 a întrebat:

Am primit o tableta Allview viva C7 si vreau sa stiu cum sa fac, camera din fata sa nu mai sacadeze

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Folosește setări mai puțin consumatoare de resurse; folosește un card microSD cel puțin de clasa 10.

| BlacK_8915 explică (pentru mihai69):

Tot sacadeaza

| mihai69 a răspuns (pentru BlacK_8915):

Oprește din aplicațiile din background, închide receptorul GPS, WiFi. Asta numai dacă vrei să filmezi cu ea; dacă o folosești la Skype sau altele la fel, ar putea fi chiar din cauză că nu ai destulă lărgime de bandă pentru a putea face un upload fluent al stream-ului de date. Încearcă pe alt router, din altă rețea și vezi dacă e vreo diferență.