| qweasdzxc a întrebat:

Am primit un e-mail cu o atasare care nu mise deschide. Cand dau open imi apare case microsoft word si un chenar cu simboluri. Eu cred ca documentul respectiv este in 2007, iar eu avnd 2003-ul, nu il pot vedea. Stie cineva cum pot vedea documentul fara sa am si eu microsoft office 2007? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| bestmusik a răspuns:

E de vina fontul deoarece cand deschizi wordul iti apare in webdings(acele simboluri). Incerca sa schimbi fontul in Verdana, Arial etc.

| cineva_2560 a răspuns:

Http://view.samurajdata.se/

descarci fisierul in calculator si apoi il urci pe site-ul de mai sus. astepti sa se incarce si apoi poti vedea documentul fara erori sau caractere ciudate