| ZeePinkStar a întrebat:

Am primit un iphone 3gs, are ios 4.1 si am observat ca multe aplicatii nu sunt compatibile cu 4.1, cum as putea "instala" 4.3 sau alte versiuni? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Salut merg la service cu el si faci upgrade la ios 6.1happy ca atat merge pe 3s

| ZeePinkStar explică (pentru Niiiicu):

Multumeschappy

| Niiiicu a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Cu placerehappy

| ZeePinkStar explică (pentru Niiiicu):

Intre timp, m-am gandit ca e mai "eficient" sa-mi instalez eu din itunes si clar n-a mers, nu pot sa revin la forma initiala ca am ceva eroare 1015, deci tot la service ajung laughing

| Niiiicu a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Pai asa se intampla cand incercam noi, dar ai invatat un lucru:data viitoare nu il mai faciwinkinghappy

6 răspunsuri:
| TICtacDANY a răspuns:

Salut nici eu nu știu dar dacă ai Cydia si vr sa tragi muzica free fara sa platesti faci ASA :intri in Cydia dai La search si scrii ASA MyTube si descarci Aplicatia de pe Cydia. după ce ai instalat. Programul intra in el si dai La search si caută muzica, cand dai download acolo in program ai donload

| TICtacDANY a răspuns:

Salut nici eu nu știu dar dacă ai Cydia si vr sa tragi muzica free fara sa platesti faci ASA :intri in Cydia dai La search si scrii ASA MyTube si descarci Aplicatia de pe Cydia. după ce ai instalat. Programul intra in el si dai La search si caută muzica, cand dai download acolo in program ai downloads si in caz ca apare failed dai retry de mai multe ori iar dacă nu o ia găsește alt tip de videoclip ASA îți instalezi muzica free. Muzica care o download o ai in program La visele aplicația se descArca cu net