| BeYoU a întrebat:

Am probleme cu mouse-ul.se misca in reluare si cateodata nici nu apare pe ecran c sa fac?

9 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Probabil ai probleme cu mouse incearca cu un alt mouse eventual pe usb, dar mai intai vezi poate ai ceva proble cu sistemul de operare.
E totusi posibil sa ai ceva virusi sau prea multe programe care sunt la startup si care folosesc intens procesor, uitate in taskmanage si vezi ce programe consuma cele mai multe resurse (RAM si procesor).

Pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale despre calculatoare

| Poinsettia a răspuns:

Sa cumperi alt mouse.

| abydeea a răspuns:

Du-te la setarile lui si vezi daca sunt bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca reusesti sa duci mouse-ul pana in bucatarie...ar trebui sa-i schimbi bateriile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in start si apoi in "control panel" si alege acolo "mouse" iar la pointers alege la spedd " viteza maxima" sper ca te-am ajutat. funda :d

| dot a răspuns:

Schimba-l

| yo4ever a răspuns:

Si mie mi s a intamplat ...era stricat deci l am schimbat cu altul noutongue

| roxz11 a răspuns:

Sati iei altul...Asa mi s-a intamplat si mie si l-am schimbat.

| Darkus_Kosmin_1999 a răspuns:

Eu chiar acum am avut aceeasi problema si l-am lovit de 2 ori de birou si acum merge perfect