| Victor195 a întrebat:

Am probleme MARI cu yahoo messengerul imi scriu id-ul pw si cand dau sign in imi da DON'T SEND eroarea care apare deboicei la programele care se blocheaza. Nu stiu ce sa fac l-am dezinstalat am instalat alta verisune nimic. Am asteptat vreo 2 saptamani cu el dezinstalat dar nu merge!

1 răspuns:
| ProSys a răspuns:

Incearca o restabilire de sistem.Intra in meniul START, programs, accesories, system tools, system restore si alege o data la care stiai ca iti mergea Yahoo.
Bafta!