| Vitalie a întrebat:

Am pus bazele unui site de download (muzica, filme, etc), insa ne-am oprit la alegerea unei denumiri reprezentative.
Avem nevoie de câteva idei pentru un domeniu gen *nume*. com

3 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar cand e gata imi dai si mie adresa.Vezi sa nu uiti(chiar sunt curios sa vad ce a iesit)

| VisualBasicExpert a răspuns:

Dacă dai continutu saitului pe gratis scrie si tu "for free" sau "pe gratis" sau ceva de genu. Dar îmi zici si mie adresa.

| VisualBasicExpert a răspuns:

Sau don"t pay.com