| M.T a întrebat:

Am pus parola la calculator dar este o casuta verde une imi arata parola straight face cum sa fac sa nu mai apara? am pus parola pentru a nu mai intra sora mea (isi pierde f mult timpul si da la o parte scoala ) cum pot pune parola dar fara sa arate ce parola este ca asa nu am facut nimic big grin.

Răspuns Câştigător
| mitika_9299 a răspuns:

Du-te si schimba parola iar acolo unde iti cere Password Hint.

2 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Parola la calculator? unde mai exact? daca la windows atunci pune parola si la administrator si scrie altceva la hint, poate ai scris parola si acolo, DAR PUNE PAROLA IN BIOS, cum pornesti calculatorul, intra in SETUP cu tasta DEL sau F2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga iar parola la calculator si cand o bagi acolo la "Hint password" sau ceva cu "hint" numai scrie nimic